Zrealizowane projekty

Park Praw Natury w Puzdrowie

Jest to miejsce eksperymentów naukowych i obserwacji zjawisk przyrodniczofizycznych w otwartym terenie zielonym, na terenie sąsiadującym ze Szkołą Podstawową w Puzdrowie, park jest dedykowany dzieciom i młodzieży szkolnej. Nasza firma prowadziła wszelkie usługi geodezyjne na tym obiekcie.

Park naukowo-rekreacyjny w Garczu

Kompleks naukowo-rekreacyjny powstał przy budynku Centrum Integracji Społecznej. Wybudowano skatepark, siłownię napowietrzną składającą się z sześciu urządzeń, przyrządy naukowe dla dzieci (m.in. ucho słonia, gong, cymbały, głuchy telefon, kolo optyczne, peryskop, rury wodne, wir wodny) oraz alejki (tor do jazdy na rolkach) i ławki. Aby obiekt mógł powstać należało dostarczyć na plac budowy ok 6,1 tys m3 mas ziemnych by podnieść cały plac. Nasza firma prowadziła wszelkie usługi geodezyjne na tym obiekcie.

Masz pytanie?
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w powyższym formularzu (z braku odrębnej zgody) będą wykorzystane wyłącznie do udzielenia odpowiedzi przez firmę "Geo-Tech Usługi Geodezyjne inż. Marcin Korda" na niniejszą korespondencję.